JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Co je IQOS

Co je revoluční zařízení IQOS, kde ho koupit a jak ho začít používat

Co je IQOS ILUMA, jak funguje, jak chutná a kde ho koupit?

06. 06. 2024  

IQOS ILUMA je elektronické zařízení na ohřívání tabákových náplní TEREA při teplotě cca 350°C, při kterém se uvolňuje pára a nikotin, nahrazující kouř z cigaret. Protože nehoří, neobsahuje dehet a je až o 95% méně škodlivější než cigarety.

Co je indukční nahřívání Smartcore Induction system v IQOS ILUMA

05. 06. 2024  

IQOS SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™ je inovativní technologie používaná v nejnovějších zařízeních IQOS ILUMA, která přináší zcela nový způsob nahřívání tabákových náplní. Tato technologie nahrazuje tradiční metody nahřívání, jako je použití keramické čepele, a místo toho využívá indukční nahřívání k poskytnutí konzistentního a čistého zážitku z kouření bez kouře, popela a potřeby čištění.

Kde koupit IQOS se slevou a dopravou zdarma, seznam prodejních míst

05. 06. 2024  

Zařízení IQOS můžete koupit na mnoha prodejních místech, nejvýhodněji v eshopu výrobce. S naším slevovým kódem získají nový zákazníci slevu.

Moje zkušenosti s používáním IQOS ILUMA po jednom roce

17. 05. 2024  

Přečtěte si zkušenosti opravdu náruživého uživatele IQOS ILUMA, která je opravdu revolucí v nahřívání tabáku. Ačkoli je zahřívání v principu stejné jako u předchozích generací, teprve ILUMA využívá jeho potenciál na plno. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOSfan.cz

Magazín o IQOS, revolučním zařízení pro indukční nahřívání tabáku..

Nezávislý diskuzní web fanoušků, který není přidružen, licencován ani schválen společností Philip Morris International Inc. ani žádným z jejích přímých nebo nepřímých přidružených společností, dceřiných společností nebo držitelů licence. IQOS © 2024
^