JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

 

Důležité tipy, doporučení a zkušenosti pro každého uživatele IQOS ILUMA

17. 06. 2024

Sestavili jsme seznam důležitých tipů a doporučení, které se budou hodit každému uživateli IQOS ILUMA, začátečníkům i profíkům. 

První dobrý tip

Pokud si s čímkoli nebudete vědět rady, zaskočte za námi do naší největší české Facebook skupiny IQOS CZ/SK, kde vám obratem někdo poradí. Na Facebooku také najdete oficiální IQOS podporu, která vám pomůže ohledně vašeho IQOS účtu.

Návod jak koupit IQOS se slevou

Jak začít a vydržet s IQOS ILUMA

Začneme odstavcem pro nováčky. Už jste o IQOS určitě slyšeli spoustu informací, smrdí, chutná jako seno, tamhle to je lepší, tuhleto líp chutná.

Nejpodstanější je, že IQOS  ILUMA je v každém případě lepší než cigára!

Chuť je opravdu trochu jiná, ale nesmíte se nechat odradit. Neberte to tak, že přestáváte kouřit, prostě jde jen o změnu. Vydržte to alespoň pár dní úplně bez cigaret. Slibujeme, že po týdnu vám budou cíga smrdět jako popelník.

Další tipy, triky a návody

Až si zvyknete na všechny výhody IQOSu, dejte si pozor na spotřebu. Od IQOS nesmrdíte ani vy, ani místnost, okamžitě se vyvětrá. A to vede k pokušení dát si ho klidně v posteli. Držte se dřívějších zvyklostí, v posteli ho nekuřte, choďte dál na balkón, v práci běžte s kolegy ven. Hodit se vám mohou i reálné zkušenosti dalších uživatelů.

IQOS není zakázaný v restauracích a dnes ho většina z nich povoluje, protože se na něj nevztahuje protikuřácký zákon, respektujte ale rozhodnutí majitele.

Škodlivost IQOS na zdraví

Dnes už je mnoha studiemi, také americkou FDA nebo britskou zdravotní společností potvrzené, že IQOS je výryzně zdravější než cigarety. Poznáte to do měsíce i na sobě. O škodlivosti máme celou rubriku Škodlivost IQOS. Myslete ale na to, že pořád obsahuje nikotin, s IQOS nepřestáváte kouřit, zdravotní rizika jen snižujete. Jaké působí IQOS zdravotní komplikace

Recenze a srovnání IQOS ILUMA

IQOS ILUMA se prodává ve třech modelech, z pohledu užívání jsou ale všechny stejné. Všechny zkušenosti najdete v rubrice Recenze

Náplně TEREA a LEVIA

O náplních píšeme v rubrice TEREA, najdete tam katalog všech náplní, srovnání jednotlivých variant i video recenze. Díky zákazu ochucování tabáku existují i beztabákové náplně LEVIA s nikotinem, na které se zákaz nevztahuje. 

11 druhů náplní TEREA a LEVIA

IQOS Club

Pokud jste IQOS získali od kamaráda nebo jinak, zaregistrujte se na stránkách IQOS.com do IQOS CLubu, rozhodně to stojí za to. Za nákupy sbíráte body do peněženky, za které si pak můžete koupit náplně, příslušenství nebo další zařízení. V Clubu je také mnoho soutěží, každý rok např. pozvánka na obří IQOS párty. 

Kontakty, Reklamace, Centrum zákaznické péče

V patičce webu najdete odkaz na přímé kontakty na Centrum zákaznické péče IQOS.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOSfan.cz

Magazín o IQOS, revolučním zařízení pro indukční nahřívání tabáku..

Nezávislý diskuzní web fanoušků, který není přidružen, licencován ani schválen společností Philip Morris International Inc. ani žádným z jejích přímých nebo nepřímých přidružených společností, dceřiných společností nebo držitelů licence. IQOS © 2024
^