JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

 

Jaký je rozdíl mezi IQOS ILUMA a staršími modely IQOS 3 DUO

06. 06. 2024

IQOS ILUMA je nejnovějším modelem na zahřívání tabáku. Přečtěte si hlavní důvody, proč se ho vyplatí vyměnit za starší IQOS 3 DUO nebo dokonce IQOS 2.4+.

Hlavní výhody IQOS ILUMA

IQOS ILUMA přináší několik zásadních vylepšení, pro které doporučujeme jeho zakoupení. 

  • Nahřívání: IQOS ILUMA využívá novou technologii SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™, která nahřívá náplně indukcí bez použití nahřívací čepele, což je zásadní změna oproti předchozím modelům.
  • Méně zápachu: ILUMA je méně cítit. Je to způsobené zaslepením náplní dolním filtrem.
  • Spolehlivost: ILUMA je výrazně spolehlivější. Chybějící nahřívací čepel se nemůže zlomit, což byla častá příčina reklamací. Díky zaslepeným náplním se nabíječka nešpiní tabákem, zařízení je spolehlivější i během dobíjení. 
  • Čištění: Zařízení není potřeba čistit, nahřívací komora se nezanáší tabákem, díky chybějící čepeli se tabák nemá kam připalovat.
  • Chutnější náplně: IQOS ILUMA používá speciálně navržené náplně TEREA, které jsou odspodu  zaslepené a obsahují uvnitř indukční nahřívací tělísko. To zajišťuje konzistentnější chuť, snadnější potahování a eliminuje potřebu čištění zařízení.
  • Design: Zatímco IQOS ILUMA je téměř shodná jako IQOS 3 DUO, má odolnější a drsnější povrch nabíječky a kovový nahřívač, modely ONE a PRIME jsou designově velmi povedené, vyrobené z hliníku v mnoha barvách. 
  • Nabíjení: ILUMA má lépe zpracovanou péči o baterii, nabíječka i nahřívač se rychleji nabíjejí a mají prodlouženou životnost.

Z více než ročního používání můžeme potvrdit výbornou spolehlivost a narozdíl od předchozích modelů nulovou poruchovost IQOS ILUMA. Zážitek z jeho používání je výrazně lepší, náplně chutnají čistěji a lépe se potahují. 
 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOSfan.cz

Magazín o IQOS, revolučním zařízení pro indukční nahřívání tabáku..

Nezávislý diskuzní web fanoušků, který není přidružen, licencován ani schválen společností Philip Morris International Inc. ani žádným z jejích přímých nebo nepřímých přidružených společností, dceřiných společností nebo držitelů licence. IQOS © 2024
^