JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

 

Recenze IQOS ILUMA PRIME, indukční nahřívání v luxusním balení

06. 06. 2024

IQOS ILUMA PRIME je prémiovou vlajkovou lodí mezi zařízeními pro zahřívání tabáku. Pyšní se revoluční technologií indukčního nahřívání náplní TEREA, která přináší uživatelům zcela nový zážitek. V porovnání s předchozími modely nabízí ILUMA PRIME vylepšenou chuť a spolehlivost, a to vše bez nutnosti čištění díky absenci tradiční nahřívací čepele.

Luxusní design ILUMA PRIME

Design ILUMA PRIME je moderní a elegantní, s hliníkovým tělem a výměnným krytem, který je možné přizpůsobit osobnímu stylu. Nabíječka s výklopným krytem je navržena tak, aby připomínala tabatěrku, což dodává zařízení na jedinečnosti. Hliníkový nahřívač je vybaven jedním tlačítkem a dvěma kontrolkami nabití. Díky indukční technologii je nahřívač mnohem spolehlivější a nevyžaduje čištění.

Nové indukční nahřívání

Indukční nahřívání náplní TEREA je klíčovou inovací, která umožňuje rychlejší a rovnoměrnější zahřívání tabáku.To vede k lepší chuti a méně zápachu. Pokud vás zajímá jak indukční nahřívání funguje, přečtěte si náš článek. Doba použití zůstala stejná, nahřátí náplně trvá pouhých 15 vteřin a potahovat můžete 6 minut nebo přibližně 13 potáhnutí. Baterie vydrží až na 25 použití a je plně nabitá za 120 minut přes konektor USB-C.

Vylepšené ovládání

Výrobce se zaměřil na zjednodušení ovládání a přidal nové funkce, jako je automatická aktivace a deaktivace nahřívání při vložení náplně. Tato funkce je velmi pohodlná a po několika dnech používání se stává velmi návykovou. Vibrační signalizace stavu nabití je další příjemnou novinkou, která uživatelům umožňuje snadno zkontrolovat stav zařízení.

Hodně personalizace

IQOS ILUMA PRIME je dostupný ve čtyřech základních barvách, ale pravidelně se objevují také vydařené limitované edice, v roce 2024 to byla například jedna z nejhezčích barevných variant vůbec IQOS ILUMA PURPLE EDITION.

Kromě technologických inovací se ILUMA PRIME může pochlubit i širokou škálou příslušenství, včetně vyměnitelných kroužků a krytů různých barev a materiálů, které umožňují uživatelům personalizovat své zařízení podle svého vkusu.

Cena a prodej

Celkově IQOS ILUMA PRIME přinesl významnou inovaci v zahřívání tabáku. ILUMA PRIME je nejluxusnější a nejdražší zařízení z nové rodiny IQOS, funkčně je shodný jako jeho dva sourozenci ILUMA ONE a ILUMA, zákazník tak má možnost vybrat si podle vlastních finančních možností.

Základní model ILUMA je nabízen za 1690 Kč, zatímco ILUMA ONE, nejkompaktnější verze, je na trhu za 1090 Kč. ILUMA PRIME je za 2790 Kč, pravidelně se ale objevují různé slevové akce, o kterých informujeme v rubrice IQOS slevy.

I tento model si mohou noví zákazníci pořídit s naší slevou.

Jak koupit ILUMA PRIME se slevou

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOSfan.cz

Magazín o IQOS, revolučním zařízení pro indukční nahřívání tabáku..

Nezávislý diskuzní web fanoušků, který není přidružen, licencován ani schválen společností Philip Morris International Inc. ani žádným z jejích přímých nebo nepřímých přidružených společností, dceřiných společností nebo držitelů licence. IQOS © 2024
^