JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Recenze

Recenze zařízení IQOS na zahřívání tabákových náplní TEREA

Recenze IQOS ILUMA PRIME, indukční nahřívání v luxusním balení

06. 06. 2024  

IQOS ILUMA PRIME je prémiovou vlajkovou lodí mezi zařízeními pro zahřívání tabáku. Pyšní se revoluční technologií indukčního nahřívání náplní TEREA, která přináší uživatelům zcela nový zážitek. V porovnání s předchozími modely nabízí ILUMA PRIME vylepšenou chuť a spolehlivost, a to vše bez nutnosti čištění díky absenci tradiční nahřívací čepele.

Jaký je rozdíl mezi IQOS ILUMA a staršími modely IQOS 3 DUO

06. 06. 2024  

IQOS ILUMA je nejnovějším modelem na zahřívání tabáku. Přečtěte si hlavní důvody, proč se ho vyplatí vyměnit za starší IQOS 3 DUO nebo dokonce IQOS 2.4+.

Recenze IQOS ILUMA ONE, nejlevnější a praktické zahřívání vše v jednom

05. 06. 2024  

IQOS ILUMA ONE je nejnovější přírůstek do rodiny produktů IQOS, který přináší revoluční technologii indukčního nahřívání tabákových náplní TEREA. Toto zařízení je cenově dostupné a nabízí kompaktní design “vše v jednom”, což znamená, že náplně se zastrkují přímo do těla zařízení a není potřeba nic otevírat ani vyndávat.

Moje zkušenosti s používáním IQOS ILUMA po jednom roce

17. 05. 2024  

Přečtěte si zkušenosti opravdu náruživého uživatele IQOS ILUMA, která je opravdu revolucí v nahřívání tabáku. Ačkoli je zahřívání v principu stejné jako u předchozích generací, teprve ILUMA využívá jeho potenciál na plno. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOSfan.cz

Magazín o IQOS, revolučním zařízení pro indukční nahřívání tabáku..

Nezávislý diskuzní web fanoušků, který není přidružen, licencován ani schválen společností Philip Morris International Inc. ani žádným z jejích přímých nebo nepřímých přidružených společností, dceřiných společností nebo držitelů licence. IQOS © 2024
^