JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

 

Svez.se prvními IQOS friendly taxíky v Praze, užívej si IQOS během jízdy

25. 06. 2024

Taxislužba Svez.se se stává první, která umožňuje zákazníkům používání IQOS během jízdy. Novinku oznámila společně s Philip Morris, se kterým uzavřeli společné memorandum. 

IQOS v taxících

Pro objednání jízdy s IQOS friendly taxíkem je potřeba si stáhnout aplikaci Svez.se, která je dostupná peo iOS i Android. Funguje stejně pohodlně jako konkurence např. Uber nebo Bolt. Po zadání cílové adresy si stačí v nabídce vozů vybrat položku IQOS friendly.

Přistavený vůz bude na dveřích označen „Zde můžete užívat bezdýmné produkty“ a uvnitř vybaven IQOS popelníkem, nabíječkou a ovoněn IQOS parfémem, který můžete znát i z IQOS prodejen. 

Zkušenosti se Svez.se

Během testování služby jsme po Praze vždy měli v nabídce IQOS friendly vůz, nepříjemná ale byla cena odvozu. Svez.se obecně nepatří mezi nejlevnější služby, odůvodnit se to dá profesionalitou řidičů s licencí, avšak IQOS friendly vůz byl vždy dražší až o 25%, k čemuž nevidíme moc důvodů. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOSfan.cz

Magazín o IQOS, revolučním zařízení pro indukční nahřívání tabáku..

Nezávislý diskuzní web fanoušků, který není přidružen, licencován ani schválen společností Philip Morris International Inc. ani žádným z jejích přímých nebo nepřímých přidružených společností, dceřiných společností nebo držitelů licence. IQOS © 2024
^