JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

 

Videorecenze nové limitované edice IQOS ILUMA NEON PURPLE 2024

18. 06. 2024

Philip Morris představil novou letní limitovanou edici nazvanou Neon Purple. Kombinuje fialovou a růžovou barvu a patří mezi nejhezčí limitky na trhu. 

Philip Morris dnes představil ve Slovanském domě novou limitovanou edici pro léto 2024. Nejde o úplnou novinku, doposud se prodávala exkluzivně na světových letištích, odkud jsme si ji i my přivezli a ukázali na videu. 

Videorecenze ILUMA NEON PURPLE

ILUMA NEON PURPLE 

Nejzajímavější je ILUMA PRIME, hliníkové fialové tělo doplňuje růžové tlačítko, kryt je kožený, potažený hrubší gumou a uvnitř růžový.

 

Vyklápěcí ILUMA Neon Purple má lesklá fialová dvířka, která jsou uvnitř růžová. 

 

Nahřívače jsou u obou fialové, Prime má růžový gravírovaný kroužek. 

Velmi povedená je ILUMA ONE ve stejných barvách jako prime a se světlejší dolní silikonovou částí, nahoře a odspodu je růžová. 

Limitka má tradičně jen nové barvy, jinak funguje stejně jako ostatní modely ILUMA. V prodeji bude v průběhu května 2024 ve značkových prodejnách a v eshopu a všechny modely budou o 200 Kč dražší než je standartní nabídka. 

Koupit IQOS ILUMA NEON PURPLE

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

IQOSfan.cz

Magazín o IQOS, revolučním zařízení pro indukční nahřívání tabáku..

Nezávislý diskuzní web fanoušků, který není přidružen, licencován ani schválen společností Philip Morris International Inc. ani žádným z jejích přímých nebo nepřímých přidružených společností, dceřiných společností nebo držitelů licence. IQOS © 2024
^